mój ulubiony cytat

„Wszystko jest możliwe. Niemożliwe wymaga po prostu więcej czasu.” Dan Brown

środa, 9 marca 2016

IIAMO - samopodgrzewajaca butelka


W końcu mam okazję zrobić wpis, który obiecałam Wam już jakiś czas temu, chodzi mianowicie o butelkę samopodgrzewającą iiamo. 
Butelka idealnie nadaje się na dłuższe spacery, w kilka chwil podgrzeje zawartość do temperatury 37stopni. Jest to możliwe, dzięki wkładowi, który umieszcza się w butelce. Po "aktywowaniu" trzeba tylko butelk wstrząsnąć i już po kilku minutach mamy gotowy do spożycia pokarm.
Oprócz jej funkcji samopodgrzewania, według mnie, największą zaletą tej butelki jest łatwość czyszczenia. Wszystkie części są odkręcane i można ją czyścić dosłownie na "wylot" i nie trzeba używać żadnych szczotek ;)

Gabrysia była karmiona z piersi, gdyby nie to, butelka iiamo z pewnością wcześniej byłaby w użyciu. Idealnie nadaje się na nocne karmienia ;)
 Pojemność butelki to 170ml, lub 380ml, jeśli nie używamy wkładu podgrzewającego - jest to fajne rozwiązanie, szczególnie w domu ;)
Kształt butelki sprawia, że dobrze ją się trzyma w małych raczkach, Gabi radzi sobie bez problemu.
Jedyne co mogłabym uznać za wadę, to jednorazowe podgrzewacze. Po każdym użyciu nadają się do wyrzucenia. Dlatego z jej funkcji samopodgrzewania korzystamy okazjonalnie ;)
Produkty iiamo zostały wykonane z tworzywa sztucznego polipropylenu (PP), nie zawierają BPA (bisfenolu A) i są całkowicie nieszkodliwy w użyciu.
Cena butelki to około 89zł, natomiast pogrzewaczy około 20zł

3 komentarze:

  1. Buteleczka wygląda bardzo fajnie i oryginalnie;) Bardzo fajny wynalazek -widać,że Gabrysi przypadła do gustu ;))))

    OdpowiedzUsuń
  2. A ja od dawna morduję się w nocy z podgrzewaczem do butelek, który grzeje i grzeje i zagrzać nie może, a córcia już widzi i się drze! A buteleczka taka fajna i wygodna :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Buteleczka fajna, ale najlepsza Gabrysia- cudna :*

    OdpowiedzUsuń